Instructies: Selecteer de tekst die je wil laten voorlezen.
‘Ik werk in mijn favoriete mediawinkel; de Media Markt. Eerst in het centrum van de stad en sinds ongeveer 3 jaar, aan de Ikea-site te Hasselt. Dit werk doe ik al 8 jaar met veel plezier en een lach. Ik ben een sociaal iemand die graag bezig is. Ik startte op de media-afdeling en mocht er vooral de rekken vullen. Het materiaal op alfabetische volgorde leggen/zetten waar het kon. Ik verzamel aldus na 10 jaar nog steeds mijn favoriete series/films op Dvd of Blu-ray, zolang het (nog) blijft bestaan natuurlijk en hopelijk nog lang mogelijk!
Nu ben ik vooral werkzaam op de game-afdeling. Deze moeten beveiligd worden in de daarvoor voorziene doosjes en op juiste plaats gesorteerd worden in de rekken. Een andere taak zijn de retours uit de rekken halen, wat ik tevens ook al deed met de Dvd’s en Blu-ray’s.
Sybille, mijn begeleider @work, komt één keer per maand langs op de werkvloer voor een opvolging, waarbij ik mij ook goed voel. Want dan helpt ze ook een (zeer goed) handje mee!’